Zlot1 2019

ikona1x

ikona2x

ikona3x 1

Aktualności

Erasmus +

Artykuły

Komunikaty

UWAGA!!!
Komunikat Komitet Obchodów 70-lecia II LO w Gdańsku Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych (zbyt mała liczba chętnych) jesteśmy zmuszeni odwołać planowany wcześniej Bal Absolwentów II LO. Wpłacone środki zostaną Państwu zwrócone na konto. Prosimy o przesłanie nr. konta bankowego na adres e-mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie potwierdzamy, że Zjazd Absolwentów odbędzie się w dniu 26 września 2015 r. zgodnie z planem według ustalonego porządku:


9.00 Msza św. w intencji Uczniów, Nauczycieli i Absolwentów II LO oraz poświęcenie nowego sztandaru Szkoły w kościele p .w. Stanisława Biskupa Męczennika w Gdańsku Wrzeszczu, ul. Legionów


11.00 Uroczystości w Szkole. Powitanie uczestników Zjazdu przez Dyrektora Szkoły, prezentacja historii II LO w Gdańsku. Koncert jubileuszowy w wykonaniu Uczniów i Absolwentów Szkoły


12.00 Poczęstunek. Spotkania klasowe. Zwiedzanie wystawy. Wspólne zdjęcie.


Około 14.00 dla chętnych wyjście na cmentarz na Zaspie, złożenie kwiatów na grobie Patrona Szkoły dr. Władysława Pniewskiego.


Zapewniamy, że wszystkie osoby, które wcześniej nie zgłosiły chęci udziału  w Zjeździe, będą miały taką możliwość w dniu Zjazdu, 26 września, uiszczając opłatę (50 zł.) na miejscu w szkole.

 

Drodzy Absolwenci!

W odpowiedzi na liczne pytania dotyczące obchodów jubileuszowych 70-lecia II LO w Gdańsku wyjaśniamy:

Uroczystości dla Absolwentów II LO odbędą się w sobotę 26 września 2015 r. Tego dnia odbędzie się Zjazd Absolwentów, na który wszystkich Absolwentów serdecznie zapraszamy!

Program Zjazdu Absolwentów przedstawia się następująco:

9.00 Msza św. w intencji Uczniów, Nauczycieli i Absolwentów II LO w kościele p .w. Stanisława Biskupa Męczennika w Gdańsku Wrzeszczu, ul. Legionów

11.00 Uroczystości w szkole. Powitanie uczestników Zjazdu przez Dyrektora Szkoły, prezentacja historii II LO w Gdańsku. Koncert jubileuszowy w wykonaniu Uczniów i Absolwentów Szkoły

12.00 Poczęstunek. Spotkania klasowe. Zwiedzanie wystawy. Wspólne zdjęcie.

Około 14.00 dla chętnych wyjście na cmentarz na Zaspie, złożenie kwiatów na grobie dr. Władysława Pniewskiego.

Warunkiem uczestnictwa w Zjeździe Absolwentów jest wniesienie stosownej opłaty na konto Rady Rodziców.

Wieczorem odbędzie się organizowany przez Absolwentów Bal.

Dzień wcześniej, w piątek, odbędą się uroczystości dla obecnych uczniów i nauczycieli.

 


 

 

Uwaga Absolwenci Dwójki.

Minął pierwszy termin wpłat na zjazd i bal. Są klasy, które wpłaciły w 100%! Drugi termin wpłat upłynie 5 września! Prosimy o nieodkładanie decyzji. Terminowe wpłaty pozwolą Komitetowi na sprawne zorganizowanie wszystkich imprez jubileuszowych.

UWAGA

1. Jeśli ktoś wybiera się tylko na zjazd, wpłaca 50 zł. z dopiskiem JUBILEUSZ - imię i nazwisko (ew. panieńskie), rok ukończenia,

2. Jeśli ktoś wybiera się na zjazd i bal, wpłaca 50 zł + 187 zł z dopiskiem BAL + JUBILEUSZ - imię i nazwisko (ew. panieńskie), rok ukończenia. Jeśli z osobą towarzyszącą na bal, np. z żoną lub mężem, dodatkowo 187 zł za osobę towarzyszącą,

3. Jeśli ktoś wybiera się tylko na bal wpłaca 187 zł. i dodatkowo 187 zł. jeśli idzie z osobą towarzyszącą, z dopiskiem BAL - imię i nazwisko,rok ukończenia II LO.

bal

Uwaga Absolwenci! Kolejne spotkanie organizacyjne Zjazdu Absolwentów odbędzie się 29 kwietnia (środa) o godz. 18.00 w sali 108. Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy.

Czekamy na Waszą inicjatywę i pomysły!

 

Zawiadomienie

Absolwentów chętnych do współpracy przy organizacji zjazdu zapraszamy do kontaktu.

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najbliższe spotkanie – 09.04.2015.  Godzina 18 sala 108.

 

Program Zjazdu Absolwentów - 26.09.2015r.