Zlot1 2019

Aktualności

Erasmus +

Klasa 2c

Wychowawca: prof. Ewa Wilińska

Lp.

Nazwisko  imię

  1.  

Antoszewska  Aleksandra

  1.  

Cichocka Karolina

  1.  

Drobniewski  Karol Damian

  1.  

Firgolska  Dominika Maria

  1.  

Graff  Kinga Joanna

  1.  

Kaspera  Kamil Tadeusz

  1.  

Kujawska  Joanna

  1.  

Majkowska  Patrycja Aleksandra

  1.  

Margas  Daniela Angelika

  1.  

Miąsko  Aleksandra

  1.  

Nowak  Marta Magdalena

  1.  

Parteka  Marta Anna

  1.  

Pawlak  Paulina Natalia

  1.  

Pelc  Rene

  1.  

Plichta  Paulina Alicja

  1.  

Potratz  Klaudia Justyna

  1.  

Quirini  Klaudia Maria

  1.  

Rejmus  Dorota

  1.  

Rytlewska Katarzyna Barbara

  1.  

Sawicka Wensorra  Agnieszka

  1.  

Smolińska Alicja

  1.  

Stec Tomasz Piotr

  1.  

Suliga  Monika Karolina

  1.  

Suska  Natalia

  1.  

Wiśniewska  Agata Teresa

  1.  

Wiśniewski  Jan Jakub

  1.  

Zdun  Karolina

Klasa 3b

Wychowawca: prof. Justyna Brzoskowska

Lp.

Nazwisko imię

  1.  

Dąbrowska  Magdalena Joanna

  1.  

Dębowski  Mikołaj Tomasz

  1.  

Garboś  Aleksandra Hanna

  1.  

Grubba Małgorzata

  1.  

Janowicz Aleksandra Gabriela

  1.  

Kotwica Wojciech Jan

  1.  

Kowalska  Agnieszka Joanna

  1.  

Lipska  Aleksandra Anna

  1.  

Maciejewska  Karolina

  1.  

Nowacka  Dominika

  1.  

Ochocińska  Zuzanna Maria

  1.  

Olkiewicz   Alicja Joanna

  1.  

Otczyk  Klaudia Małgorzata

  1.  

Przybek  Zuzanna

  1.  

Rogolińska Paula Katarzyna

  1.  

Rudnicka Natalia

  1.  

Serocka  Aleksandra Elżbieta

  1.  

Sowińska Aleksandra

  1.  

Stańska  Sylwia Kinga

  1.  

Starościak  Natalia

  1.  

Szadach  Justyna Małgorzata

  1.  

Turowska  Natalia

  1.  

Wieczorek  Mikołaj Andrzej

  1.  

Wojciechowska  Roksana Zuzanna

  1.  

Wróbel Marianna

  1.  

Zaborowski  Michał Rafał

  1.  

Zalewska  Alicja Teresa

  1.  

Zienkiewicz  Martyna Ewa

  1.  

Żołnierkiewicz  Zuzanna

 

Klasa 3a

Wychowawca prof. Joanna Peplińska

Lp.

Nazwisko  imię

1

Brzyska  Małgorzata Anna

2

Buga Sebastian Benedykt

3

Butkiewicz  Damian

4

Cieszko  Paweł

5

Fiuczek  Natalia

6

Gałka  Katarzyna

7

Godzwon  Agata Małgorzata

8

Grabania  Klaudia

9

Hrycyna Mikołaj Mateusz

10

Kleina  Piotr Krzysztof

11

Kołodziej  Katarzyna

12

Kubicka  Karolina Halina

13

Kuchta Piotr Łukasz

14

Kwiatkowska  Paulina

15

Marciszewicz  Marta

16

Michalak Krzysztof Jan

17

Mosakowski  Krzysztof

18

Orzech  Bartosz Maciej

19

Prochowski  Radosław

20

Retowska  Katarzyna

21

Rytlewska Zofia Agata

22

Sośniak Adam

23

Tabędzki  Paweł

24

Trzciński Karol Adam

25

Ulaszewska Daria Magdalena

26

Wajoras Julia

27

Zubiel  Kacper Feliks

28

Żurawski Michał

 

Klasa 3e

Wychowawca prof. Grażyna Nuszel

Lp.

Nazwisko  imię

1

Anczykowska  Magdalena Katarzyna

2

Brzywcy  Maciej

3

Buda  Kamila Jadwiga

4

Cielątkowski  Maciej Robert

5

Czubatnik Oliwia

6

Cybulska  Agnieszka Marcelina

7

Deja  Michał Oskar

8

Drożdżak  Sara Jessica

9

Florczak  Wanda Anna

10

Gawroński  Łukasz Krystian

11

Golmont  Weronika

12

Jażdżewska  Magdalena

13

Kościelak  Wojciech Błażej

14

Krassowski  Tomasz Krzysztof

15

Lech  Agata Krystyna

16

Mogilnicka  Klaudia Julia

17

Morawski  Mateusz Dariusz

18

Mrugała  Marta

19

Nadolski Jakub Antoni

20

Ostrowska  Monika

21

Paul  Natalia

22

Piaskowska  Małgorzata Anna

23

Piosik  Szymon Aleksander

24

Piotrowska  Karolina Barbara

25

Tkaczyk Jan

26

Traskiewicz  Wiktoria Alicja

27

Treder  Agnieszka Małgorzata

28

Zborowska  Zuzanna

Klasa 3d

Wychowawca dr Małgorzata Czaja

Lp

Nazwisko  imię

1

Bilik  Tomasz Bohdan

2

Boniecka  Katarzyna Maria

3

Brożek  Agnieszka

4

Czarnomska  Oktawia Antonina

5

Frynas  Michał Borys

6

Gandecka  Izabela Dobromiła

7

Grygorowicz  Kinga

8

Juchnowicz  Julia

9

Jurkiewicz  Aleksandra

10

Kanar  Julia Elżbieta

11

Kopczyńska Agnieszka

12

Kowalak  Karolina

13

Kozula Jakub

14

Krawczyńska  Joanna Paulina

15

Kubić  Karolina Ewa

16

Kulik Monika

17

Lewińska  Izabela

18

Lubiewski  Andrzej Aleksander

19

Łajkowski  Paweł

20

Markuszewska  Monika

21

Matkowski  Maciej Andrzej

22

Mitropoulou  Maria

23

Mziray  Salimini Haruna

24

Pionke  Magdalena

25

Podsiad  Marta Maria

26

Rytlewska  Magdalena Natalia

27

Szwed  Milena Ewa

28

Śledzińska  Julia

29

Zimna Marta Joanna

Więcej artykułów…

  1. Klasa 3c
  2. Klasa 3f
  3. Klasa 2b
  4. Klasa 2f